Karrier

Gyere hozzánk dolgozni!

A FUNZINE MÉDIA Kft portfólióbővitése miatt a következő pozíciókra keres új munkatársakat! Belvárosi irodánkban, a betanulási időszak utáni folyamatos pörgésre, vidám, fiatalos csapatra, versenyképes fizetésre számíthatsz! Várjuk a fényképes önéletrajzokat magyarul és angolul a hr@funzine.hu címre!  Sok sikert!

Account managert keresünk!

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ami ugyanolyan színes és lüktető, mint Budapest? Egy olyan csapathoz tartozni, aminek a tagjai több mint 10 éve otthon vannak a fővárosban, és első kézből ajánlják és mutatják meg a város legjobb helyeit és programjait? Akkor a Funzine-nál helyed!

Elvárások:

  • Min. 2-3 éves értékesítői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs képesség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Problémamegoldó- és szervezőkészség

Feladatok:

  • A Funzine Média szolgáltatásainak, médiafelületeinek értékesítése
  • Partnereinkkel fennálló kapcsolatok magas szintű ápolása
  • Ügyfélkezelés, kapcsolatépítés és -tartás
  • Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Tárgyalásokon való részvétel, cégbemutatás, prezentáció
  • Ajánlatírás
  • Értékesítési tervek megvalósítása
  • A cég belső csoportjaival való intenzív kapcsolattartás, együttműködés

Amit kínálunk:

  • Állandó jelenlét a főváros körforgásában, programjain, rendezvényein
  • Budapest első számú program- és helyajánlójának kialakításában való részvétel
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Több mint 10 éves múltra visszatekintő stabil vállalati háttér
  • Lendületes csapat, akik közösséget alkotnak és tele vannak innovatív és kreatív               ötletekkel
  • Céges telefon és laptop

Munkavégzés helye:

Budapest, Kálvin tér

Jelentkezésedet fényképes CV-vel és fizetési igényed megjelölésével várjuk a hr@funzine.hu címre!

Gyakornokot keresünk!

A FUNZINE médiacsoport gyakornoki programot hirdet mindazoknak a lelkes fiataloknak, akik jól ismerik Budapestet, és szívesen dolgoznának a rendezvényszervezés, az értékesítés vagy az újságírás területén.
Ha szakmai kihívásokkal teli környezetben szeretnéd kipróbálni magad, egy lendületes, fiatalos csapat tagjaként, jelentkezz hozzánk, írd meg, hogy melyik terület érdekel, és miért gondolod alkalmasnak magad a pozíció betöltésére.
A szakmai gyakorlat
minimális ideje: 3 hónap
preferált időtartama: 6 hónap