Boldog döntetlen?

Ma vívta meg a magyar csapat a második meccsét az EB-n. A játszma nem kevés izgalmat tartogatott.

A magyar-izland mérkőzés  végeredménye 1-1 lett, ami némi csalódást okozhat a keddi győzelmünk után, de így sincs okunk szomorkodni. Hogy miért? Mert a csoportunkban jelenleg 4 pontunk van, így legrosszabb esetben sem lehetünk utolsók a tabellán.

Ahogy korábban már megírtuk, a magyarok bravúros, 2-0 végeredménnyel győzték el az osztrákokat kedden. Nem csoda, hogy a mai mérkőzésnek optimistán álltak hozzá a focisták és a rajongók is. A magyarok a mesés  Marseilleben mérettették meg magukat.A meccs bírója az orosz származású Szergej Karaszjov volt, aki tavaly már találkozott a magyar EB válgattottal, a budapesti előselejtező alkalmával.

Az izlandi csapat a bírónak köszönheti a megszerzett gólját, ugyanis az észak-európai Gunnarsson esése miatt, melyet Kádár hibájának tudott be a bíró, 11-est rúghattak az izlandiak. A gólt az első félidő végén Sigurdsson szerezte meg az ellenfél csapatnak, a magyarok csak a meccs utolsó perceiben tudtak egyenlíteni. Sajnos ekkor sem a magyar focisták hajtottak végre bravúrt, inkább az izlandiak bénáztak: Saevarsson öngólt rúgott.

Akárhogyan is: sikerült egyenlítenünk!

Ne feledjétek, az EB-nek koránt sincs még vége! Nézzétek a további meccseket innen, vagy ezekről a helyekről.

Legközelebb szerdán, a portugál csapat ellen lépünk pályára.